Форум ОСББ Новатор


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Форум ОСББ Новатор
Форум ОСББ Новатор
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ОСББ Новатор

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

УСТАВ и кредит

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1УСТАВ  и кредит Empty УСТАВ и кредит 2016-06-14, 17:16

Tetiana



Уважаемые господа!
Взятие кредита ОСББ может помешать любому "ПРАВОЧИНУ" с недвижимостью. Если не погашается кредит - квартиру будет невозможно продать, подарить, поменять.
Вопрос кредита нужно досконально изучить.
А еще лучше убрать этот пункт из УСТАВА и не играть а азартные игры с государством и кредиторами

2УСТАВ  и кредит Empty Re: УСТАВ и кредит 2016-06-14, 18:41

lyuben



Татьяна, пункт про кредит усунутий з проекту статуту. Я не теж не прихильник кредитів, і ніколи нічого в кредит не купував. Хоча питання це неоднозначне. В РДА Дніпровського району нам рекомендували не вилучати цей пункт, бо він міг би колись стати в нагоді. Є програма для ОСББ коли при взятті кредиту, місто компенсує 40% коштів при поверненні кредиту. Це вигідно. Але вже пізно, наші страхи взяли гору над здоровим глуздом. Правильніше було би внести пункт, що кредит ОСББ може взяти лише за рішенням загальних зборів, або придумати інший запобіжник.

3УСТАВ  и кредит Empty Re: УСТАВ и кредит 2016-06-14, 18:45

vitrull



Сегодня Верховная Рада Украины дала возможность украинцам досрочно разрывать договоры с управляющими многоквартирного дома.
За принятие проекта Закона о внесении изменений в статью 13 Закона Украины "Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме" №4680 от 17.05.2016 проголосовали 259 народных депутатов.

4УСТАВ  и кредит Empty Re: УСТАВ и кредит 2016-06-14, 21:21

Tetiana



А давайте действительно разделять понятия "страхи", "здоровий глузд", кредит, правочины, чтобы понимать, куда мы идем. И главное , отправляясь в дорогу, не забыть что собрался идти с соседями и захватить с собой такую попутчицу, как культуру в общении

5УСТАВ  и кредит Empty Re: УСТАВ и кредит 2016-06-25, 00:35

Oksana16



Хочу зауважити,кредит це не панацея а велике додаткове фінансове навантаження на кожного мешканця.

6УСТАВ  и кредит Empty Re: УСТАВ и кредит 2016-06-25, 07:23

Victor

Victor

Oksana16 пише:Хочу зауважити,кредит це не панацея а велике додаткове фінансове навантаження на кожного мешканця.
Наскільки мені відомо, з проекту нового Статуту можливість брати кердити виключено. Не знаю, добре це чи погано, час покаже. В крайньому випадку, якща припече з кредитом, то можна буде внести чегрові зміни до Статуту та його (кредит) таки взяти. Але зараз важаю, що доцільно таку можливість виключити для запобігання зловживань.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі